گروه هنری "دو له با"عزادار شد

با درگذشت یک عضو جوان و هنرمند از گروه هنری "دو له با " دیگر اعضای این گروه جامه سیاه بر تن کردند ، در پی تصادف محمد رضا سپاهی لائین و گذشت دو روز از کمای نامبرده ، دیروز دوستان و یاران هنرمندش را تنها گذاشت و برای همیشه همنشین خاک شد تا به دیگران نیز بفهماند این جهان سپنجی را وفا نیست و یک روز باید از دار دنیا رفت. گرچه پرواز وی نابه هنگام و زود بود، به گفته پروین اعتصامی : در برابر تقدیر خداوندی "چاره تسلیم و ادب تمکین است "  .محمد رضا واپسین قطعه هنری خود را در روز پاسداشت طبیعت -13 به در-در نزد طبیعت دوستان نواخت و همگان از هنر زیبا و سنتی "قوشمه سحر انگیز " وی لذت بردند.

گروه هنری دو له با چند سالی است که با اجرای رقص بومی منطقه هزارمسجد -لائین-توسط 6 تَن از جوانان فرهنگ دوست سنگدیواری-گامی بسیار مهم و علمی برای پاسداشت فرهنگ نانوشته و بومی منطقه برداشته تا اینگونه فرهنگ خویش را از دستبرد راهزنان فرهنگی و فراموشی تاریخی نگه دارند.

مدیریت آرمانسرا این ماتم بزرگ را به خانواده وی ، یویژه استاد علیرضا سپاهی لائین تسلیت می گوید .روانش شاد و یاد گرامی باد

/ 8 نظر / 27 بازدید

روحش شاد

هوال

خادی وی رحمت که ، هونری وی له ناو کورمانجان ماندگار ده مه

فرهنگسرا

با سلام درگذشت نابه هنگام این هنرمند عزیز را به خانواده محترمش و کلیه هنر دوستان تسلیت عرض می نمائیم . روحش شاد

تات ازکرناوه شیرین

باعرض تسلیت به محضرمردم شریف منطقه هزارمسجد.امیدوارم روزی برسدکه بااصلاح ومرمت جاده کلات شاهداین حوادث غم انگیزنباشیم

اسماعیل

هزاران دریغ و افسوس... روحش شاد و یادش گرامی

خلیل مردپور

سپاس هه وال علی اصغر خادی سه وره کی وه مه کلان ده دی تایبه د آپی گل ممه کی بهینا داری مه رخی ده ده

zima

سلام عسلم :* میخوای از وبلاگ یا سایتت کسب درآمد داشته باشی؟ این سایتی که میخوام بهت معرفی کنم حرف نداره شمارش آی پی هاش خیلی خوبه هر آی پی هم 12 تومن میده بهت حتما امتحانش کن اگه از بقیه سایتهای مشابه استفاده کرده باشی خودت خیلی زود فرقشون رو متوجه میشی این سایت فوق العادس :)