"جامعه شناسی مردم کرد"نقد و بررسی شد

 کتاب «جامعه شناسی مردم کرد» نوشته «مارتین وان برویین سن» و ترجمه مرحوم ابراهیم یونسی در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) مریوان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، جلسه نقد و بررسی کتاب مذکور به همت اداره کتابخانه های عمومی مریوان و کانون علمی فرهنگی رونان این شهرستان صورت گرفت که با استقبال چشمگیر علاقمندان مواجه شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان در این نشست با اشاره به نقش مهم کتاب در زندگی، بیان کرد: ارتقای سطح بصیرت و آگاهی جامعه از اهداف کتابخانه های  عمومی است که در نهایت سبب سعادتمندی و توسعه کشور می شود.

حسن بدخشانی همچنین عنوان کرد: نقد و بررسی آثار بزرگ و ارزشمند در کتابخانه های عمومی با حضور علاقه مندان یکی از برنامه های مهم و تاثیر گذار این نهاد فرهنگی به منظور نهادینه کردن فرهنگ مطالعه است.

 وی در ادامه خاطر نشان کرد: حضور چشمگیر علاقمندان در جلسات نقد و بررسی کتاب نشان از نقش مهم این برنامه ها در جلب کتابخوانان به کتابخانه های عمومی دارد و می تواند تاثیرات بسیار خوبی بر ارتقای شاخص مطالعه داشته باشد.

گفتنی است در حاشیه این جلسه، نمایشگاه کتابی از آثار و ترجمه های ابراهیم یونسی برپا در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) مریوان برپا شد که مورد استقبال قرار گرفت.

برگرفته از : http://www.iranpl.ir/Portal/

/ 0 نظر / 24 بازدید